SATILIK

Marmaraereğlisinde Yatırımlık Sanayi İmar Planında  

(#)
  • Net Metrekare : 5100
Fiyatı : 4.080.000 TL

TALEP FORMU

Fiyatlandırma
Fiyatlar 2016 yılı için geçerlidir.
AÇIKLAMA

Sizlere gerçek bir yatırım fırsatı sunuyoruz. Tekirdağ Marmara Ereğlisi'nde Sultanköy mevkiinde yer alan satılık tarla vasıflı arazimiz, hazırlanan nazım planı ile sıvı yakıt depolama alanı niteliği ile arsa vasfına geçiyor. Bu gerçek yatırım fırsatını kaçırmayın

Arazi Özellikleri:


-Satılık Arazi şu an da tarla vasfındadır.
-Belediyeden alınan bilgiye istinaden, arazinin nazım planı tarla vasfından enerji, sıvı yakıt depolama alanı tanımı ile arsa vasfına geçmiştir. -1/1000 'lik uygulama planına geçmesi beklenmektedir. Bölge de aynı özellikte bulunan arazilerde sanayi yapıları mevcuttur.


Satılık Arazimiz 5100 m2dir. Ama istendiği takdir de, yan parseli de ekleyerek, satılabilecek alanı 10000 m2 ye çıkartılabilir. Hatta farklı lokasyonlardan da satılık arsalarımız mevcuttur

Arazi Lokasyonu:

- Satılık arazimiz lokasyon olarak Marmara Sultanköy mevkiinde İstanbul - Tekirdağ anayolundan 1,5 km içeride kalmaktadır.
- Arazi İstanbul Havalimanına Kuzey Marmara Otoyolu'ndan 80 km mesafe de, Yavuz Sultan Selim Köprüsüne 125 km mesafededir.
- Araziden yaklaşık 900 metre mesafe de Opet'in yakıt depolama tankları, 300 metre mesafe de, çelik döküm yapılan bir fabrika bulunmaktadır.
- Arazinin bulunduğu lokasyon da BOTAŞ LNG terminali, Trakya Elektrik, Uni- Mar, Marmara Ereğlisi Enerji Santrali bulunmaktadır.
- Arazinin bulunduğu lokasyondan Marmara Ereğlisi Merkeze aracınız ile 5 dakika da ulaşabilirsiniz.


Görmek ve Detaylı Bilgi İçin Lütfen Arayınız.

 

Mehmet İdemen

Remax Ahenk Zekeriyaköy

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.mehmetidemen.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2015 - 2021